Sekmadienis, 1 spalio

Oro kondicionierių privalumai ir trūkumai

1994 m. ketvirtadalis Australijos namų ūkių turėjo oro kondicionierius. Šiais laikais daugiau nei pusė šeimų pasikliauja oro kondicionieriais, kad įveiktų alinantį karštį. Jei galvojate apie oro kondicionierių, turite žinoti apie oro kondicionieriaus privalumus ir trūkumus.

oro kondicionierių aptarnavimas

Melburno vasaros yra karštos ir sausos. Taigi australų gyvenimas be oro kondicionieriaus gali būti prakaituotas ir net gerokai kaprizingas. Jei vasara jums darosi nepakenčiama ir oro kondicionierius tapo būtinas, geriausia būtų priimti pagrįstą sprendimą prieš renkantis iš geriausių Australijos oro kondicionierių gamintojų.

Akivaizdus oro kondicionieriaus privalumas yra komfortiškas, vėsus oras, tačiau esama ir tam tikro pavojaus sveikatai.

Oro kondicionieriaus privalumaiOro kondicionierius suteikia ne tik komfortą, bet ir naudą sveikatai. Panagrinėkime, kodėl oro kondicionierius yra naudingas jums.

1. Sumažina astmos priepuolio galimybę

Nedaug kas žino, kad oro kondicionierius gali padėti filtruoti ir dezinfekuoti patį orą, kuriuo kvėpuojame, ir net sumažinti astmos priepuolio galimybę. Oro kondicionierius gali sumažinti žiedadulkių, pelėsių, pelėsių, dulkių erkučių ir kitų ore esančių alergenų, galinčių sukelti astmą, kiekį.

Turite suprasti, kad pelėsių poveikis yra vienas iš pagrindinių veiksnių, galinčių potencialiai padidinti alerginių reakcijų, astmos simptomų ir kitų kvėpavimo takų komplikacijų riziką. Turite pasirūpinti, kad kondicionieriaus filtrai būtų keičiami reguliariau, kartą per dvi savaites.

2. Gyvybės gelbėtojas
Deja, Australijoje būta mirtinų karščio bangų, kurios yra mirtiniausias gamtos pavojus šalyje. Nuo 1991 m. iki 2018 m. Sidnėjuje, Melburne ir Brisbane užfiksuota apie 2968 su karščiu susijusių mirčių. Būtent čia oro kondicionierius gali padėti kovoti su karščio bangomis karštose ir drėgnose šalies dalyse.

Vėsinant namus ir įmones efektyviais oro kondicionieriais, galima išvengti daugelio su karščiu susijusių ligų (šilumos smūgio, išsekimo dėl karščio, karščio spazmų) ir net mirčių.

3. Kontroliuoja drėgmę
Karštos vasaros dienos dar pakenčiamos, tačiau jos tampa nepakeliamos, kai drėgmės lygis yra aukštas. Australams nesvetima didelė drėgmė, ir tai turi įtakos jų sveikatai. Ideali drėgmė yra 30-50 proc. Nors dėl lauko drėgmės daug padaryti negalite, oro kondicionierius gali smarkiai sumažinti drėgmę patalpose.

Kai karšta ir drėgna, ventiliatoriai tampa beveik neveiksmingi, nepadeda net gulėjimas pusnuogis. Kondicionierius vėsins jūsų būstą ir kartu veiks kaip oro sausintuvas. Galite investuoti į oro sausintuvą arba rinktis oro kondicionierių, kuris suteikia daugiau privalumų.

4. Gerina miegą
Miegas atlieka lemiamą vaidmenį jūsų psichinei ir fizinei sveikatai, todėl šis oro kondicionieriaus privalumas yra itin svarbus. Miego trūkumas dėl karštos vasaros gali padidinti įvairių sveikatos komplikacijų riziką. Įrodyta, kad oro kondicionierius gali padėti geriau išsimiegoti.

Taip yra todėl, kad mūsų kūno temperatūra pakyla, kai kambaryje šilta, o prieš einant miegoti kūnas turi atvėsti. Būtent šiuo atveju oro kondicionierius gali užtikrinti idealią temperatūrą jūsų kūnui atvėsti. Pagerėjęs ir nutrauktas miegas turi naudos, įskaitant geresnę nuotaiką, sveikatą ir gyvenimo kokybę.

5. Mažina vabzdžių ir parazitų kiekį
Vabzdžiai mėgsta australietišką vasarą labiau nei mes Hugh Jackmaną. Blusos, erkės, vapsvos, vorai ir uodai klesti Australijos vasarą. Oro kondicionierius gali sukurti vėsią, nemalonią atmosferą vabzdžiams, kurie namuose trokšta šilto ir jaukaus klimato.

Oro kondicionierius taip pat sumažina drėgmę, o tai apsaugo nuo patalinių blakių ir kitų vabzdžių, kurie trokšta drėgnos atmosferos.

6. Kiti oro kondicionieriaus privalumai

Sumažina dehidratacijos riziką
Didina produktyvumą ir darbo našumą
Apsaugo elektroninius prietaisus nuo perkaitimo
Didina saugumą ir mažina triukšmą
Geresnis saugumas
Oro kondicionieriaus trūkumai
Nepaisant to, kad oro kondicionieriai turi nemažai privalumų, turite atsižvelgti ir į kai kuriuos trūkumus.

1. Didelės sąskaitos už energiją
Australijoje vidutiniškai 40 proc. namų ūkių energijos sunaudojama dėl šildymo ir vėsinimo. Oro kondicionierius sunaudoja elektros energiją, kad palaikytų tinkamą temperatūrą, o tai akivaizdžiai padidina energijos sąnaudas. Tačiau galite įsigyti energiją taupantį oro kondicionierių.

2. Sukelia odos sausumą
Atsižvelgiant į tai, kad oro kondicionierius iš aplinkos pašalina drėgmę, ilgai būnant kondicionuojamoje patalpoje oda netenka drėgmės. Dėl to jūsų oda gali tapti sausa ir jautri. Dėl to gali išsausėti gleivinė ir sudirgti oda. Jei pradedate susidurti su šiomis problemomis, naudokite drėkinamąjį kremą.

3. Neigiamas aplinkos poveikis
Nors oro kondicionieriai užtikrina mūsų gyvenimo komfortą, gaila, kad jie skleidžia kenksmingas g

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *