Sekmadienis, 1 spalio

Dažniausiai klausimai apie H7 lemputes

H7 lemputės dažniausiai naudojamos artimosioms arba tolimosioms šviesoms, o H1 lemputės, priklausomai nuo galios, gali būti tolimosios arba artimosios. Kitos H klasės lemputės gali būti naudojamos rūko žibintams ir posūkių rodikliams .

H7 lemputės trūkumai

Štai H7 lemputės trūkumai.

  • Trumpesnis ir siauresnis spindulys
  • Trumpesnis tarnavimo laikas
  • H7 halogeninių lempučių įkaitimo problema
  • Negali spinduliuoti pakankamai ryškiai

H7 LED lemputės yra trumposios, t. y. šviesos spindulys tam tikru kampu projektuojamas žemyn. Tai visiškai apšviečia bet kokį objektą, esantį priešais transporto priemonės žibintus, nes H7 lemputės šviesos spindulys šiek tiek projektuojamas žemyn. Dėl to H7 lemputės šviesos spindulys negali būti projektuojamas toli nuo šaltinio, todėl toli nuo transporto priemonės esantis objektas neapšviečiamas.

Keletas patarimų keičiant H7 halogeninę lemputę

  • Nelieskite lemputės plikais pirštais.
  • Dėl ant rankų esančios alyvos H7 lemputė įkaista.
  • Jei palietėte lemputę, gerai ją nuvalykite izopropilo alkoholiu.

Ar galiu H7 halogenines lemputes pakeisti LED lemputėmis?

H7 halogenines lemputes galite pakeisti LED. Tačiau, montuojant LED lemputes į halogenų korpusą, jos gali akinti. Be to, gali tekti įsigyti adapterį, kad LED lemputę būtų galima įstatyti į halogeninio žibinto korpuso jungtį.

Koks yra H7 lemputės liumenų skaičius?

H7 halogeninės lemputės turi 1500 liumenų, o H7 LED lemputės – iki 12 000 liumenų.

Ar H7 yra tolimųjų, ar artimųjų šviesų?

H7 naudojama kaip artimųjų šviesų lemputė. Nors ji turi vieną kaitinamąją giją kaip H1 lemputė, kuri yra tolimųjų šviesų lemputė, H7 lemputės negalima įstatyti į H1 lemputės lizdą dėl skirtingų pagrindų.

Ar H7 yra LED?

H7 gali būti ir halogeninis, ir LED žibintas. Dabar žmonės halogenines lemputes keičia į LED lemputes, nes jos yra ryškesnės, baltos spalvos ir daug ilgesnio tarnavimo laiko.

Ar h4 ir h7 lemputės gali būti keičiamos viena kita?

H4 ir H7 lemputės nėra sukeičiamos, nes turi skirtingas pagrindo plokšteles. Be to, H4 lemputė turi dvi gijas, o H7 lemputė – vieną giją.

Kaip atrodo H7 lemputė?

H7 lemputė turi vieną kaitinamąją giją ir du iš pagrindo plokštelės išsikišusius dyglius.

Ar H7 lemputės turi poliškumą?

H7 lemputės neturi poliariškumo, t. y. H7 halogeninės lemputės neturi konkrečių teigiamų ar neigiamų gnybtų. Halogeninėms lemputėms poliariškumas neturi reikšmės, nes srovė tekės per kaitinamąją giją į vieną ar kitą pusę. Neigiama pusė yra metalinis korpusas, supantis lemputę. Laidas yra teigiama pusė. Norite tik įsitikinti, kad laidų pluošte yra teigiama ir įžeminta jungtis, kad lemputė užsidegtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *