Sekmadienis, 1 spalio

Bmw x5 pirkimas

Kai kalbama apie prabangių transporto priemonių pirkimą, daugelis prabangių automobilių gerbėjų niekada nesusigundytų naudota transporto priemone. Yra ir tokių naudotų automobilių pirkėjų, kurie neįsivaizduoja savęs vairuojančių prabangų modelį.

Jei taip yra, ar yra naudotų prabangių transporto priemonių, tokių kaip BMW X5, rinka?

Pasirodo, BMW X5 yra populiarus prabangių transporto priemonių pirkėjų pasirinkimas. Jei norite įsigyti naudotą BMW X5, turite skaityti toliau. Toliau išvardijome BMW X5 metus, kurių reikėtų vengti, kartu su tais, kuriuos saugu pirkti naudotus.

GAUKITE KURUOJAMĄ GERIAUSIŲ BMW SKELBIMŲ SĄRAŠĄ

Programėlė „CoPilot” yra protingiausias būdas pirkti BMW. Pasakykite mums, ko ieškote, ir mes atsiųsime jums kuruojamą geriausių naudotų BMW skelbimų sąrašą jūsų vietovėje – nebereikės slinkti per šimtus skelbimų ieškant paslėptų brangakmenių.

Kurių metų BMW X5 vengti?
Norėdami greitai atsakyti į jūsų klausimą, toliau pateikiame BMW X5 metus, kurie, kaip žinoma, turi problemų dėl patikimumo:

2008 M. BMW X5
2009 M. BMW X5
2012 M. BMW X5
2013 M. BMW X5
2014 M. BMW X5
2008 M. BMW X5
„CarComplaints” duomenimis, 2008 m. BMW X5 neturi tiek daug skundų. Trys svarbiausios jo problemos yra vandens pratekėjimas į saloną, aušinimo skysčio siurblio gedimas ir galios praradimas važiuojant.

Pagrindinė susirūpinimą kelianti sritis yra vandens pratekėjimas į visureigio vidų. Remiantis pranešimu, vanduo nebuvo pakankamai išleistas iš drenažo vamzdelių ir užtvindė elektros instaliaciją. Tokio gedimo sutvarkymas kainuos apie 10 000 JAV dolerių. Tačiau nustatėme, kad ši konkreti problema kilo tik iš vieno pranešimo iš „Car Complaints”, todėl galite tai vertinti kaip norite.

Dar viena problema, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį, yra galios praradimas važiuojant. Sprendime teigiama, kad reikia pakeisti akumuliatorių ir generatorių, o tai gali kainuoti iki 2000 JAV dolerių.

NE TIK PERKANT AUTOMOBILIUS

Programėlė „CoPilot” skirta ne tik automobiliui pirkti – mūsų naujasis įrankis „CoPilot for Owning” padės jums sekti atšaukimus ir patars, kurios suplanuotos techninės priežiūros užduotys yra svarbiausios.

2009 M. BMW X5
Remiantis „CarComplaints” duomenimis, 2009 m. BMW X5 turi tik daugiau nei 200 NHTSA skundų, todėl toli gražu nėra probleminis prabangus visureigis. Tačiau jis turi keletą probleminių vietų, įskaitant alyvos nuotėkį ir tirpstančias stabdžių lemputes.

Nors „CarComplaints” turi tik du nusiskundimus, alyvos nuotėkis yra gana dažnas reiškinys, kaip teigiama daugelyje įvairių automobilių forumų. Pasak vieno naudotojo, jis patyrė du pernelyg didelius alyvos nutekėjimus, o prekybos atstovybė teigė, kad tai susiję su sugedusiu generatoriaus laikikliu ir paskirstymo mechanizmo dangteliais, ir paprašė 5 000 JAV dolerių.

Dar viena ryški šių metų X5 problema – tirpstantys galiniai žibintai. Dėl to prietaisų skydelyje pasirodo įspėjamosios lemputės ir tai kelia didelį pavojų saugumui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *